O firmie

FILAR FIJAŁKOWSKI Spółka Komandytowa jest przedsiębiorstwem prywatnym bazującym wyłącznie na polskim kapitale. Swoją działalność gospodarczą rozpoczęła w roku 1995 jako spółka cywilna pod nazwą FPHU "FILAR" Zakład Produkcji Papieru Toaletowego, w 2002 roku została przekształcona w spółkę jawną. Pod obecną nazwą istnieje od 2013 roku. Od początku swego istnienia przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji papierów higienicznych. Aktualnie Firma zatrudnia 125 osób.

Przez wszystkie lata swojej działalności właściciele Firmy stawiają na ciągły jej rozwój poprzez modernizację parku maszynowego, zakup nowych technologii oraz rozbudowę budynków produkcyjnych. Obecnie Firma "FILAR" dysponuje dwiema maszynami papierniczymi, posiada również dwie linie konfekcjonowania papieru (Periniego i Krystiana), linię do produkcji ręczników ZZ, linię do producji papierów jumbo, własne środki transportowe (5 zestawów tirowych). Inwestycje w nowe technologie nie tylko umożliwiają wzrost wydajności, stałe podwyższanie jakości wyrobów, ale także coraz skuteczniej przyczyniają się do ochrony środowiska. Obecnie w budowie znajduje się nowoczesna oczyszczalnia ścieków

Najważniejszy dla nas jest Klient. Naszym podstawowym dążeniem jest zadowolenie Klienta oraz zaspokojenie jego potrzeb poprzez produkcję i dostarczanie szerokiego asortymentu papierowych wyrobów higienicznych. Na bazie realizacji potrzeb Klienta opieramy dalszy rozwój naszego Przedsiębiorstwa.

zdjęccie firmy

Jesteśmy filarem Twojej higieny