Nasza oferta

W związku z realizacją projektu pt. "Inwestycja w innowacyjny produkt przemysłu papierniczego" wprowadzamy do naszej oferty nowy produkt:

BIBUŁA TISSUE z dodatkiem surowców alternatywnych

Kliknij aby poznać OFERTĘ

Firma FILAR FIJAŁKOWSKI Spółka Komandytowa produkuje papiery higieniczne w tamborach oraz wyroby higiniczne - papier toaletowy i ręczniki z przeznaczeniem na rynek krajowy i zagraniczny. Klientami Firmy są producenci konfekcjonujący papierowe wyroby higieniczne, sieci handlowe, a także wiele innych mniejszych hurtowni.

Prowadzimy sprzedaż tamborów białych, szarych oraz kolorowych o gramaturach od 32 do 42 z dodatkiem żywicy lub bez żywicy.

tambor

W Naszej ofercie posiadamy także ekologiczny papier toaletowy o różnych gramaturach i długościach rolek

rolki

Produkujemy również ekologiczne jedno i dwuwarstwowe ręczniki ZZ z makulatury pakowane w owijkę foliową. Ręczniki te pakowane są po 3000 (2 warstwowe), 4000 lub 5000 listków w kartonie. Nasza oferta zawiera następujące pozycje asortymentowe:

Ręcznik ZZ 3000 szary 2 warstwowy Ręcznik ZZ 4000 biały
Ręcznik ZZ 4000 szary Ręcznik ZZ 5000 szary
Ręcznik ZZ 4000 zielony Ręcznik ZZ 5000 zielony

zz

Dodatkowo oferujemy papier toaletowy do zastosowań instytucjonalnych - jumborole w kolorach białym i szarym oraz ręczniki przemysłowe szare, zielone i białe o różnych długościach rolek.

W przypadku systematycznych odbiorów towaru istnieje możliwość ustalenia stałych warunków handlowych. Warunki płatności negocjujemy indywidualnie.

Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie wyprodukować towar spełniający wszelkie wymagania klienta, dlatego też jesteśmy otwarci na nowe propozycje współpracy. Zapraszamy zarówno indywidualnych przedsiębiorców, hurtownie jak i sieci dystrybucyjne.

Informacji na ten temat udziela dział marketingu

dane kontaktowe znajdują się w dziale "Kontakty"

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

Jesteśmy filarem Twojej higieny